İADE VE DEĞİŞİM POLİTİKASI

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Dokumoda.com’dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 15gün içerisinde, anlaşmalı olduğumuz kargolar veya teslim aldığınız kargo ile kargo ücretini ödediğiniz taktirde Beşkavaklar mahallesi Şehit Murat Paçal Sokak Sarıgül Sitesi B Blok Daire: 13 NO: 30 BOLU Türkiye adresine göndermeniz yeterli olacaktır 15 günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz dokumoda.com‘un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün tutarı, irtibat telefon numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 3-7 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve dokumoda.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerinize ait ürün tutarının tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli olarak kredi kartınıza ödenecektir. Ulaşılamayan irtibat telefon numaralarından kaynaklı gecikmelerden dokumoda.com sorumluluk kabul etmemektedir. Ayrıntılı bilgi için 0555 026 03 11 Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Destek Bölümünden modadoku@gmail.com üzerinden Bilgi Talep Edebilirsiniz.

 

HANGİ ÜRÜNLER İADE EDİLEMEZ?

15 İş günü süresinin aşılması durumunda ise iade işlemleri gerçekleşmemektedir. Tekstil ürünlerinin etiketlerini koparmadan ve yıkamadan denemenizi öneririz. Etiketleri koparılmış ve yıkanmış ürünler kabul edilmemektedir.

 

KUSURLU ÜRÜN İADELERİ

Dokumoda.com’ dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri kullanmadan satılabilir özelliğini kaybetmeden ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisin de dokumoda.com Müşteri Hizmetleri 0555 026 03 11 ile temasa geçerek , kargo ücreti karşı ödemeli olarak iade yapabilirsiniz.Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. Ürün iadelerinde sadece ürünlerin tamamı kusurluysa ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli geri ödenmektedir. Bunun dışında beden uyumsuzluğu, beğenmeme, cayma hakkını kullanması durumunda sadece ürün bedeli iade edilir.

 

İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?

Tüketici Kanunun da yer alan Sebep Göstermeden Cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 15 günü içermektedir.

 

DEĞİŞİM İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞİR?

İadeniz dokumoda.com ilgili birimlerine ulaştığında, tarafınıza dönüş yapılarak iade tutarınız sizlere geri aktarılacaktır.

Yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın

Sepetim